Dzisiaj jest: 22.2.2024, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

SERWIS HYDRAULIKI SIŁOWEJ STACJA DIAGNOSTYCZNA WARSZTAT SAMOCHODOWY ELTRAS

dodano: 2023.10.12 ważne do: 2023.12.11 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:
Firma ELTRAS zapewnia klientom najwyższej jakości usługi motoryzacyjne w zakresie: diagnostyki pojazdów i maszyn drogowych, budowlanych, rolniczych, usług transportowych, w tym transportu ciężarowego oraz niskopodwoziowego, usług rozładunkowych, usług mechaniki samochodowej oraz serwisowych w zakresie naprawy i wymiany przewodów hydrauliki siłowej w pojazdach i maszynach. Firma ELTRAS dysponuje zapleczem technicznym oraz własnymi pojazdami ciężarowymi, naczepami, maszynami przeładunkowymi oraz operatorami i kierowcami, którzy zrealizują każde zlecenie w umówionym czasie ,bezpiecznie i profesjonalnie. Firma ELTRAS jest właścicielem stacji kontroli pojazdów ELTRAS zlokalizowanej przy ul. Logarytmicznej 7 w Białymstoku, która oferuje przeglądy techniczne oraz diagnostyczne samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn, autobusów i motocykli. Stacja diagnostyczna ELTRAS wyposażona jest w nowoczesną ścieżkę diagnostyczną pozwalającą na rzetelną ocenę wszelkich parametrów technicznych pojazdu, w tym także ocenę stanu instalacji gazowej, złącz do przyczep, analizę emisji spalin, emisji hałasu itp. Wszystkie pojazdy przystępujące do przeglądu technicznego w stacji kontroli pojazdów ELTRAS mogą skorzystać z możliwości odpowiedniego przygotowania pojazdu do badania technicznego w warsztacie samochodowym znajdującym się w budynku stacji diagnostycznej. Warsztat samochodowy należący do ELTRAS oferuje wszelkie naprawy mechaniczne pojazdów, w tym także usunięcie drobnych usterek do przeglądu technicznego czy dokonanie wymiany elementów tj, żarówki, bezpieczniki itp. Możliwość dokonania naprawy pojazdu w trakcie przeglądu technicznego zapewnia klientom stacji diagnostycznej ELTRAS wymierne korzyści związane z brakiem ponownej wizyty w stacji diagnostycznej oraz ponoszenia dodatkowych opłat za ponowne przystąpienie do przeglądu. Firma ELTRAS podejmuje starania w celu zapewnienia klientom kompleksowej oferty usług motoryzacyjnych, usług transportowych, usług rozładunkowych, usług diagnostycznych i usług serwisowych. Firma ELTRAS świadczy usługi serwisowe w zakresie wymiany, naprawy i przystosowania przewodów hydrauliki siłowej w pojazdach i maszynach. Stanowisko serwisowe do zakuwania przewodów umożliwia przystosowania przewodu o dowolnym przekroju, a szeroki asortyment produktów do przystosowania przewodów dostępny na miejscu pozwala na skrócenie czasu naprawy, a tym samym czasu przestojów pojazdów i maszyn. Serwis przewodów hydrauliki siłowej ELTRAS świadczy usługi z dojazdem do klienta lub na miejsce awarii po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu warunków z obsługą serwisu. Firma ELTRAS dokłada wszelkich starań, aby zapewnić klientom najwyższy poziom obsługi, najwyższą jakość usług oraz korzystne warunki współpracy. Oferta usługowa firmy ELTRAS dostępna jest na firmowej stronie internetowej http://www.eltras.pl lub u obsługi biura pod numerem 85 652 51 32.
 
Kontakt
ELTRAS
ul. Logarytmiczna 7, 15-587 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.eltras.pl
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.