Dzisiaj jest: 2.2.2023, imieniny: Kornela, Marii, Mirosławy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Stylistka ubioru

dodano: 2022.12.14 ważne do: 2023.03.14 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:
Dla wielu kobiet kupowanie ubrań jest zniechęcającym lub frustrującym obowiązkiem, a nie zabawą i satysfakcjonującym doświadczeniem. Nie zawsze jesteś pewna, co ci odpowiada często kupujesz ubrania pod wpływem impulsu, które nie zawsze do ciebie pasują. Wielu kobietom w takiej sytuacji może pomóc profesjonalna stylistka. Jeśli nie lubisz robić zakupów w sklepach z odzieżą, nie wiesz co będzie dla ciebie najlepsze, stylista ubioru udzieli wielu dobrych porad, pomoże dobrać stylizacje na każdą okazję i pasujące dla każdej figury. Zakupy ze stylistką mogą być zabawne, pozbędziesz się stresu, kiedy dowiesz się, czego szukać, w czym wyglądasz dobrze, jak zestawiać ze sobą kolory. Jeśli na zakupy z tobą uda się osobista stylistka, z pewnością dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o prawidłowym doborze ubrań do swojej sylwetki, typu urody, a nawet okazji. Ze stylistką zakupy ubrań już nigdy nie będą dla ciebie stresujące.

Kontakt:

Stylistka Marta Zalega

tel. 606 121 666

stylistka@martazalega.pl

Kontakt
stylistka
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.