Dzisiaj jest: 2.2.2023, imieniny: Kornela, Marii, Mirosławy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Zarządca nieruchomości Warszawa

dodano: 2022.12.19 ważne do: 2023.03.19 wyświetleń: 12
Szczegóły ogłoszenia:
Firma KON Profes oferuje zarządzanie oraz administracje obiektów, możemy współpracować ze wspólnotą mieszkaniową w zakresie remontów, dbamy o ogólny stan budynku, możemy zlecać prace budowlano-remontowe. Prowadzimy nadzór nad nieruchomościami, zajmujemy się księgowością oraz dokumentacją związaną z zarządzaniem budynkami. Oferujemy zarządzanie i administrację nieruchomościami na terenie miasta Warszawa, współpracujemy z prawnikami oraz specjalistami mającymi doświadczenie w zakresie obsługi technicznej. Oferujemy także obsługę finansową nieruchomości, dokonujemy rozliczeń, określamy oraz prowadzimy fundusz remontowy. Do naszych zadań należy także o płacenie podatków, opłat związanych z użytkowaniem budynku oraz ubezpieczenie. Prowadzimy także sprawozdawczość finansową, oraz ewidencję kosztów związanych z zarządzaniem nieruchomością wspólną.

Kompleksowa Obsługa Nieruchomości

K.O.N. Profes

tel./fax. (22) 610-18-88

tel./fax (22) 616-00-50

e-mail: sekretariat@konprofes.pl

Kontakt
konprofes
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.