Dzisiaj jest: 23.6.2024, imieniny: Albina, Wandy, Zenona
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA EKOLOGICZNA ZARZĄDZANIE DORADZTWO EKOEXPERT BIAŁYSTOK

dodano: 2024.05.07 ważne do: 2024.07.06 wyświetleń: 29
Szczegóły ogłoszenia:
Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. oferuje dogodne warunki współpracy ekologicznej w zakresie zarządzania środowiskiem w firmie, w szczególności zarządzaniem odpadami, zarządzaniem dokumentacją środowiskową, zarządzanie projektami. Specjaliści do spraw zarządzania środowiskiem z firmy EkoExpert realizują wszelkie zadania pozwalające wypełnić obowiązki środowiskowe firm w zakresie: sprawozdawczości, rozliczeń, uzyskiwania pozwoleń środowiskowych, zezwoleń środowiskowych, opracowania dokumentów środowiskowych tj. m.in. oceny oddziaływania inwestycji na środowisko, audyty środowiskowe, analizy emisji zanieczyszczeń, operaty wodno prawne, sprawozdania PRTR, OPAK 1,2,3, raporty KOBIZE. Firma EkoExpert zapewnia kompleksową obsługę ekologiczną firm, co pozwala na powierzenie obowiązków środowiskowych doświadczonym ekspertom środowiskowym, którzy zadbają o rzetelne prowadzenie dokumentacji środowiskowej, terminowe wnoszenie opłat produktowych, opłat środowiskowych, przekazywanie raportów środowiskowych oraz sprawozdań, jak również bieżące prowadzenie ewidencji odpadów wymagane w procesie zarządzania odpadami w firmie. Firma EkoExpert świadczy usługi doradztwa ekologicznego, przeprowadza audyty środowiskowe, udziela porad prawnych w zakresie stosowania przepisów dotyczących zarządzania ochroną środowiska oraz realizuje na rzecz klienta wszelkie zlecenia związane z prowadzoną działalnością. Firma EkoExpert dopasowuje zakres świadczonych usług do potrzeb środowiskowych firmy na podstawie wykonanego audytu środowiskowego, udziela wsparcia w zakresie samodzielnej realizacji części obowiązków środowiskowych oraz przeprowadza szkolenia środowiskowe pozwalające na rozwój kompetencji w zakresie ochrony środowiska oraz zarządzania środowiskiem w firmie.
Firma EkoExpert posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze ekologicznej firm, w szczególności w obszarze gospodarowania odpadami w firmie. Zarządzanie odpadami wymaga wielu powiązanych działań w celu zapewnienia należytej realizacji obowiązków środowiskowych. Eksperci z EkoExpert wykonują wszelkie czynności związane z rejestracją podmiotu w BDO, prowadzeniem ewidencji odpadów w Bazie Danych Odpadowych, wystawianiem kart odbiorców odpadów, organizowaniem odbioru odpadów, uzyskiwaniem pozwoleń na transport odpadów, utylizację odpadów, prowadzenie składowiska odpadów, zamknięcie składowiska odpadów, uzyskiwanie pozwoleń zintegrowanych dostosowanych do rodzaju prowadzonej działalności np. w  zakresie demontażu pojazdów, prowadzenia ubojni, skupu złomu,  malarni proszkowej itp. Firma EkoExpert zapewnia elastyczne rozwiązania w zakresie zarządzania ochroną środowiska dopasowane do potrzeb klienta. Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie http://www.ekoexpert.com.pl lub kontaktując się bezpośrednio z doradcą pod numerem 85 744 44 60.
 
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.