Dzisiaj jest: 29.3.2023, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Konferencje Rzeszów Sale Konferencyjne Park Hotel

dodano: 2023.03.06 ważne do: 2023.06.04 wyświetleń: 7
Szczegóły ogłoszenia:
Park Hotel Rzeszów to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji lub szkolenia. Dla naszych klientów przygotowaliśmy sale konferencyjne oraz sale szkoleniowe, zaopatrzone w nagłośnienie, projektor multimedialny, ekran projekcyjny oraz tablice szkoleniowe , dodatkowo dla osób zmotoryzowanych dostępny jest obszerny parking. Oprócz standardowej oferty dotyczącej szkoleń i konferencji, Park Hotel Rzeszów oferuje pokoje hotelowe z prywatną łazienką, a dodatkowo wachlarz usług dodatkowych takie jak sauna, siłownia i 2 korty do squasha. Obiekt  umiejscowiony jest w niedaleko centrum miasta, w  cichej okolicy sąsiadującej parkiem im. Szafera gdzie w przerwie, można zrelaksować się w klimatycznym otoczeniu zieleni. Skontatktuj się z Nami w sprawie oferty i zarezerwuj swoją salę już dziś!
Kontakt
Park Hotel
ul. Paderewskiego 124a, 35-328 Rzeszów, woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.