Dzisiaj jest: 10.12.2023, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

OBSŁUGA EKOLOGICZNA FIRM DORADZTWO PROJEKTY USŁUGI ŚRODOWISKOWE EKOEXPERT

dodano: 2023.11.23 ważne do: 2024.02.21 wyświetleń: 4
Szczegóły ogłoszenia:
Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. zapewnia klientom outsourcing ekologiczny, kompleksową współpracę ekologiczną, której zakres oraz forma są dostosowane do potrzeb środowiskowych firmy. Firma EkoExpert dostosowuje zakres świadczonych usług środowiskowych na podstawie profesjonalnej oceny potrzeb ekologicznych firmy sporządzonej w oparciu o przeprowadzony audyt środowiskowy. Audyt środowiskowy pozwala na ocenę możliwości firmy do niezależnego wypełniania obowiązków środowiskowych, wskazuje podstawy prawne funkcjonowania, pozwala zapoznać się z zakresem obowiązków sprawozdawczych, rozliczeniowych, obowiązującymi terminami na przekazanie sprawozdań środowiskowych, raportów oraz koniecznością rejestrowania działań podejmowanych w ramach zarządzania środowiskiem w firmie, w szczególności zarządzaniem odpadami w firmie. Eksperci środowiskowi z firmy EkoExpert posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze ekologicznej podmiotów gospodarczych, znajomość podstaw prawnych funkcjonowania firm w obszarze ochrony środowiska oraz bazę dokumentacji środowiskowej, którą należy prowadzić lub sporządzić w związku z korzystaniem ze środowiska. Firma EkoExpert realizuje kompleksowe usługi środowiskowe: prowadzi ewidencje, przygotowuje dokumenty rejestracyjne, wnioski o pozwolenia środowiskowe, pozwolenia sektorowe, pozwolenia zintegrowane, sporządza operaty wodnoprawne, analizy opłacalności inwestycji, analizy oceny inwestowania w OZE i inne. Współpraca ekologiczna z firmą EkoExpert pozwala korzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów środowiskowych dla zapewnienia w firmie należytego wypełniania obowiązków środowiskowych.
Ponadto usługi środowiskowe realizowane w ramach obsługi ekologicznej firmy zapewniają komfort prowadzenia działalności, wsparcie w trakcie kontroli środowiskowej oraz gwarancję terminowego przekazywania dokumentacji środowiskowej do właściwych instytucji. Oferta usług środowiskowych świadczonych przez firmę EkoExpert dostępna jest na firmowej stronie internetowej http://www.ekoexpert.com.pl oraz u doradców środowiskowych pod numerem 85 744 44 60. Na stronie dostępny jest formularz, który należy wypełnić w celu otrzymania dedykowanej oferty współpracy ekologicznej uwzględniającej strukturę organizacyjną przedsiębiorstwa, zakres obowiązków środowiskowych, którym firma podlega oraz możliwe formy współpracy ekologicznej z firmą EkoExpert.
 
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.