Dzisiaj jest: 23.6.2024, imieniny: Albina, Wandy, Zenona
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

ZARZĄDZANIE ODPADAMI DOKUMENTACJA OBSŁUGA EKOLOGICZNA FIRM EKOEXPERT

dodano: 2023.09.28 ważne do: 2023.12.27 wyświetleń: 36
Szczegóły ogłoszenia:
Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. od wielu lat zajmuje się świadczeniem najwyższej jakości usług ekologicznych, profesjonalnym doradztwem ekologicznym i biznesowym w zakresie zarządzania ochroną środowiska w firmie oraz opracowywaniem dokumentacji środowiskowej firm w celach ewidencyjnych, sprawozdawczych, rozliczeniowych. Firma EkoExpert stworzyła ofertę usług środowiskowych odpowiadających zmieniającym się uwarunkowaniom prawnym prowadzenia działalności w tym m.in. uzyskiwaniem pozwoleń środowiskowych, wykonywaniem operatów wodno prawnych, prowadzeniem ewidencji odpadów, oceną wielkości emisji zanieczyszczeń do wód, do ziemi, do powietrza, emisji hałasu. Doradcy środowiskowi z firmy EkoExpert oferują elastyczne rozwiązania w zakresie współpracy ekologicznej oraz dostosowują zakres  świadczonych usług oraz katalog dokumentów do rodzaju prowadzonej działalności, wielkości i struktury organizacyjnej firmy oraz możliwości wypełniania obowiązków środowiskowych we własnym zakresie. Firma EkoExpert oferuje współpracę na zasadach outsourcingu usług środowiskowych tj. powierzenia wypełniania obowiązków środowiskowych profesjonalistom z EkoExpert lub korzystanie z doradztwa ekologicznego ekspertów środowiskowych jedynie w wybranym obszarze funkcjonowania firmy. Obowiązki środowiskowe firm obejmują obowiązki rejestracyjne, obowiązki sprawozdawcze firm, obowiązki rozliczeniowe związane z prowadzoną działalnością, prowadzeniem i uzupełnianiem dokumentacji środowiskowej, uzyskiwaniem stosownych pozwoleń środowiskowych, zezwoleń środowiskowych. Rozwiązania dla firm oferowane przez firmę EkoExpert pozwalają na kompleksową realizację obowiązków środowiskowych firm, w tym zarządzanie jednym z najtrudniejszych obszarów działalności jakim jest zarządzanie odpadami w firmie. Specjaliści do spraw zarządzania ochroną środowiska z EkoExpert realizują wszelkie obowiązki dotyczące przedsiębiorstwa w zakresie gospodarowania odpadami m.in. obsługą Bazy Danych Odpadowych BDO, dokonują rejestracji w BDO, sporządzają sprawozdania w BDO, wystawiają karty odbiorców odpadów oraz wyliczają wysokość opłat produktowych. Firma EkoExpert podejmując się obsługi ekologicznej w zakresie zarządzania odpadami realizuje wszelkie czynności związane z prowadzeniem ewidencji wytwarzanych odpadów, aktywnym pozyskiwaniem odbiorców odpadów, sporządzaniem i składaniem sprawozdań odpadowych oraz dokumentowaniem wprowadzanych do obrotu produktów i opakowań. Szczegółowa oferta obsługi firm w zakresie zarządzania odpadami dostępna jest na http://www.ekoexpert.com.pl lub u doradcy pod numerem 85 744 44 60.
 
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.