Dzisiaj jest: 10.12.2023, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Detektyw ZENIT - Usługi detektywa w Polsce i za granicą

dodano: 2023.09.19 ważne do: 2023.12.18 wyświetleń: 38
Szczegóły ogłoszenia:


Zdrada pojawić się może we wszystkich związkach, przyczyny tego są bardzo różne. Wiele osób mających takie podejrzenia podejmuje decyzję o zatrudnieniu detektywa, który to potwierdzi lub wykluczy. Taki Detektyw może stosować różne metody, przykładowo robienie zdjęć i śledzenie, albo podsłuchy i nagrywanie.

W ostatnich czasach coraz popularniejsze staje się też sprawdzanie swojego partnera, czy jest on podatny na flirtowanie, gdy spotka przykładowo atrakcyjną osobę. Na to jest naprawdę prosty, a jednocześnie skuteczny sposób, to znaczy testerka niewierności. Sprawdzana osoba niby przypadkiem wtedy poznaje kogoś interesującego, kto rozpoczyna z nią flirtowanie. Nie przekracza się granic intymnych, flirtowanie ograniczone będzie do gestów, rozmów i spojrzeń. Wszystko zostaje nagrane, sporządzany jest też raport z tego, jak przebiegło spotkanie. Zebrane w ten sposób materiały są przekazywane zlecającej osobie, która wykorzystać je może przykładowo w czasie rozprawy.

+Tekst Sponsorowany+
 
Kontakt
Detektyw
woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.