Dzisiaj jest: 26.6.2022, imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Piece cukiernicze - producent maszyn cukierniczych HASBORG

dodano: 2022.06.10 ważne do: 2022.09.08 wyświetleń: 34
Szczegóły ogłoszenia:
Najwyższej klasy piece cukiernicze znajdziesz w ofercie marki Hasborg. Potrzebujesz do swojej cukierni nowoczesnego pieca? Zobacz co mamy w swojej ofercie. Oferujemy piece cukiernicze, które stworzone zostały z myślą o dużych i małych cukierniach. Nasze piece pozwalają na produkcję smacznych i doskonałej jakości wyrobów cukierniczych. Są to urządzenia bezpieczne w użytkowaniu i niezawodne. Zastosowano w nich nowoczesne rozwiązania, są również energooszczędne. Oferowane przez nas piece to wyposażenie, które posłuży sprawnie przez wiele lat, dlatego własnie maszyny te wybierane są chętnie przez wiele przedsiębiorstw działających w branży cukierniczej. Zobacz naszą ofertę i wybierz dla swojej cukierni najlepszy piec cukierniczy. W razie pytań zapraszamy do osobistego kontaktu. Oferujemy profesjonalne doradztwo.
Kontakt
HASBORG Rafał Mucha
ul. Rakszawa 508, 37-111 Rakszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.