Dzisiaj jest: 3.12.2022, imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

SYMULATOR SPAWARKI SOLDAMATIC WIRTUALNA SPAWARKA NAUKA SPAWANIA BIAŁYSTOK

dodano: 2022.07.13 ważne do: 2022.10.11 wyświetleń: 24
Szczegóły ogłoszenia:
Firma TOCK-AUTOMATYKA jest dystrybutorem nowoczesnego systemu spawalniczego SOLDAMATIC wyprodukowanego przez hiszpańską firmę Seabery wykorzystującego rozszerzoną rzeczywistość do szkolenia spawaczy. Nauka spawania z wykorzystaniem symulatora spawarki SOLDAMATIC pozwala na organizację procesu kształcenia zawodowego w dowolnie wybranym pomieszczeniu, bez konieczności instalowania odciągów spalin, instalowania zabezpieczeń przeciwpożarowych, zakupu odzieży ochronnej, materiałów eksploatacyjnych, gazów technicznych. Spawarka szkoleniowa SOLDAMATIC wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość AR w procesie szkoleniowym stanowiącą połączenie wirtualnej rzeczywistości generowanej komputerowo VR z użyciem prawdziwych przyrządów spawalniczych oraz obsługą panelu spawarki, który został zaprojektowany w taki sposób, aby wiernie odzwierciedlać możliwości tradycyjnej spawarki. Nauka spawania przy użyciu wirtualnej spawarki SOLDAMATIC pozwala na kształcenie zawodowe na dowolnym poziomie zaawansowania oraz stanowi doskonałe uzupełnienie możliwości szkoleniowych szkół zawodowych i uczelni technicznych poprzez zapewnienie możliwości podjęcia nauki spawania w kontrolowanym i bezpiecznym środowisku, bez ryzyka poparzenia, obaw o nadmierne zużycie materiałów, konieczności zebrania większej grupy uczniów,  z możliwością wielokrotnego powtarzania ćwiczenia, zmiany metod spawalniczych, technik oraz poziomu zaawansowania zadań. Spawanie w wirtualnej rzeczywistości pozwala na zaprojektowanie procesu kształcenia zawodowego dla dowolnej grupy uczestników, na dowolnym poziomie zaawansowania oraz umożliwia sprawniejsze przejście do kolejnego etapu nauki spawania jaką jest spawanie przy użyciu standardowej spawarki.
Firma TOCK-AUTOMATYKA zapewnia dostawy kompletnego wyposażenia pracowni spawania w innowacyjny system spawalniczy do nauki spawania SOLDAMATIC, który dodatkowo może zostać wyposażony w roboty przemysłowe w celu automatyzacji procesu spawania. Firma TOCK-AUTOMATYKA zapewnia także wszelkie materiały edukacyjne, pomoce naukowe, gotowe zestawy ćwiczeń wraz ze szkoleniem kadry dydaktycznej z obsługi spawarki szkoleniowej SOLDAMATIC. Pracownia spawania wyposażona w wirtualną spawarkę SOLDAMATIC pozwala na naukę spawania dowolną metodą: MIG/MAG, TIG, MMA, elektrodą z użyciem dowolnych materiałów, pracownia wyposażona w zestaw spawalniczy SOLDAMATIC zużywa średnio jedynie tyle energii ile standardowy komputer i pozwala lepiej kontrolować proces szkoleniowy, nawet przy dużej liczbie uczniów co znacząco wpływa na efektywność kształcenia i pozwala skrócić średni czas do podjęcia pracy z tradycyjną spawarką.  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych narzędzi kształcenia zawodowego oferowanych przez firmę TOCK-AUTOMATYKA, która oferuje polskie obrabiarki szkoleniowe własnej produkcji, roboty i coboty, urządzenia do druku 3D oraz inne nowoczesne narzędzia szkoleniowe m.in. rozwiązania chmurowe, IoT, pomiary części maszyn i inne, Z ofertą firmy TOCK-AUTOMATYKA można zapoznać się na stronie http://www.tock.pl lub telefonicznie pod numerem 85 661 61 21.
 
Kontakt
TOCK-AUTOMATYKA
ul. Ks.Abp.E.Kisiela 28, 15-361 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.tock.pl
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.