Dzisiaj jest: 10.12.2023, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Quady na prezent

dodano: 2023.04.15 ważne do: 2023.07.14 wyświetleń: 37
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy duży wybór mini quadów dla dzieci z silnikami o małej pojemności od 49 CCM. Quady dostarczane są przez renomowanych producentów, oferujących bezpieczeństwo oraz wysoką jakość. Dostępne są różne modele, kolory, są to mini quady nowe, objęte gwarancją. Posiadamy wiele modeli w magazynie, dzięki czemu czas oczekiwania jest skrócony do minimum. Proponujemy quady dla dzieci od 5 lat, z silnikami dwusuwowymi o pojemności 49cm wyposażone w automatyczną skrzynią biegów.Quady dla dzieci posiadają fabrycznie zainstalowane ogranicznik prędkości, posiadające kilka trybów, dzięki temu prowadzenie jest znacznie ułatwione. Oferowane modele wyposażone są w uchwyty dla pasażera oraz wydajny hamulec hydrauliczny, wyposażone są w przednie oraz tylne zawieszenie oraz koła terenowe, zapewniające komfort jazdy.

Quady dla dzieci posiadają wiele elementów odpowiadających za bezpieczeństwo takich jak pilot zdalnego gaszenia, zrywka bezpieczeństwa, zabudowany łańcuch oraz blokada prędkości. Możemy wybrać model quada do wieku dziecka, jego umiejętności. Oferujemy także akcesoria takie jak kaski, buty, odzież ochronną oraz gogle.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Mini Moto:
tel: (+48) 600 724 444
e-mail: sklep@minimoto.com.pl
Kontakt
minimoto
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.