Dzisiaj jest: 23.6.2024, imieniny: Albina, Wandy, Zenona
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

NAPRAWY DIAGNOSTYKA POJAZDU SERWIS HYDRAULIKI SIŁOWEJ ELTRAS BIAŁYSTOK

dodano: 2024.06.10 ważne do: 2024.08.09 wyświetleń: 5
Szczegóły ogłoszenia:
Firma ELTRAS posiada szerokie możliwości do zapewnienia klientom kompleksowej obsługi w zakresie diagnostyki pojazdów, naprawy samochodów oraz usług motoryzacyjnych m.in. transportu ciężarowego towarów, ładunków i maszyn przy użyciu naczep niskopodwoziowych, rozładunku samochodów ciężarowych oraz wagonów przy użyciu specjalistycznego sprzętu przeładunkowego, wynajmu maszyn budowlanych i drogowych oraz profesjonalnych usług serwisowych w zakresie naprawy i wymiany przewodów hydrauliki siłowej w pojazdach, maszynach, urządzeniach.
Firma ELTRAS w prowadzonej stacji kontroli pojazdów oferuje kompleksowe przeglądy techniczne, przeglądy diagnostyczne pozwalające na profesjonalną ocenę stanu technicznego pojazdu oraz uzyskanie wymaganych badań technicznych. Diagnostyka pojazdu w stacji diagnostycznej ELTRAS wykonywana jest przez doświadczonych diagnostów przy użyciu nowoczesnej ścieżki diagnostycznej oraz narzędzi diagnostycznych służących do oceny takich parametrów jak m.in. emisja hałasu, emisja spalin, ocena złącz do przyczep czy ocena szczelności instalacji gazowej LPG w pojazdach. Stacja diagnostyczna ELTRAS zlokalizowana przy ul. Logarytmicznej 7 posiada przestronny parking wystarczający dla pojazdów ciężarowych, autobusów, dużych maszyn, ofertę usług dodatkowych oraz bezpłatną opcję przypomnienia o terminie kolejnego badania technicznego. Klienci stacji diagnostycznej ELTRAS mają do dyspozycji doświadczony zespół mechaników samochodowych w warsztacie zlokalizowanym w budynku stacji diagnostycznej, którzy podejmą się przygotowania samochodu do przeglądu technicznego lub naprawy usterek stwierdzonych w trakcie przeglądu. Firma ELTRAS umożliwia klientom usunięcie usterek do przeglądu nawet w trakcie trwania przeglądu, bez konieczności ponownej wizyty w stacji diagnostycznej oraz ponoszenia kosztów przystąpienia do ponownego przeglądu. Wieloletnie doświadczenie zespołu firmy ELTRAS: kierowców, operatorów maszyn, diagnostów, mechaników pozwala na profesjonalną realizację zadań z zakresu: transportu, rozładunku, przeładunku, napraw oraz diagnostyki pojazdów i maszyn. Firma ELTRAS dostosowuje ofertę usługową do oczekiwań klientów i wprowadza do oferty nowe usługi tj. m.in. naprawa i wymiana przewodów hydrauliki siłowej z możliwością zakupu dowolnych elementów do przystosowania przewodu na miejscu. Stanowisko serwisowe do zakuwania węży hydraulicznych firmy ELTRAS umożliwia dowolne przystosowanie przewodu o dowolnej średnicy oraz wybór akcesoriów: końcówek, złączy, nypli, kolanek, trójników z bogatej oferty asortymentowej dostępnej w serwisie hydrauliki siłowej ELTRAS. Firma ELTRAS realizuje także usługi serwisowe z dojazdem na miejsce awarii lub do klienta. Szczegóły oferty współpracy z firmą ELTRAS dostępne są na firmowej stronie internetowej http://www.eltras.pl lub telefonicznie u obsługi pod numerem 85 652 51 32.
 
Kontakt
ELTRAS
ul. Logarytmiczna 7, 15-587 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.eltras.pl
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.