Dzisiaj jest: 23.6.2024, imieniny: Albina, Wandy, Zenona
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

ROZŁADUNEK TRANSPORT CIĘŻAROWY WYNAJEM MASZYN DIAGNOSTYKA POJAZDU ELTRAS

dodano: 2024.05.28 ważne do: 2024.08.26 wyświetleń: 8
Szczegóły ogłoszenia:
Firma ELTRAS świadczy usługi samochodowe w zakresie rozładunku towarów, transportu ciężarowego towarów z rozładunku, w tym materiałów sypkich tj. piach, żwir, kruszywa, nawozy, pasze, węgiel oraz transportu niskopodwoziowego ładunków, w tym maszyn rolniczych, drogowych, budowlanych, pojazdów, elementów i konstrukcji. Firma ELTRAS realizuje usługi transportowe profesjonalnie oraz terminowo wykorzystując umiejętności doświadczonych kierowców oraz operatorów zatrudnionych w ELTRAS. Firma ELTRAS jest właścicielem Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, warsztatu samochodowego oraz serwisu hydrauliki siłowej realizującego usługi naprawy i wymiany przewodów hydrauliki siłowej z dojazdem do klienta. Stacja diagnostyczna oraz warsztat samochodowy ELTRAS znajdują się w tym samym budynku, co umożliwia klientom przystępującym do przeglądu technicznego dokonanie drobnych napraw tj. wymiana żarówki, bezpieczników, regulacja świateł czy zbieżności w trakcie przeglądu. Warsztat mechaniczny firmy ELTRAS  oferuje naprawy główne i bieżące samochodów wszelkiego typu, w tym w szczególności samochodów ciężarowych. Stanowisko serwisowe do zakuwania przewodów hydrauliki siłowej w ELTRAS pozwala na wymianę, regenerację i przystosowanie przewodów hydraulicznych do każdego pojazdu i maszyny, a  szeroki asortyment produktów do zakuwania węży dostępny na miejscu pozwala na dowolną modyfikację przewodu w zależności od zastosowania oraz natychmiastowy odbiór gotowego przewodu.
Firma ELTRAS zapewnia najwyższą jakość obsługi klienta, dba o zapewnienie klientowi najwyższej jakości usług oraz usługi dodatkowe tj. elektroniczna rezerwacja terminu badania technicznego, bezpłatne przypomnienie o kolejnym badaniu technicznym oraz darmowa usługa ozonowania pojazdu po zakończeniu przeglądu technicznego w stacji kontroli pojazdów ELTRAS. Stacja diagnostyczna ELTRAS posiada nowoczesną ścieżkę diagnostyczną oraz narzędzia do profesjonalnej oceny podstawowych parametrów technicznych pojazdu, jak również tj. ocena instalacji gazowej, ocena stanu złącz do przyczep, analiza poziomu hałasu, emisji spalin i inne. Stacja kontroli pojazdów ELTRAS znajduje się przy ul. Logarytmicznej 7, posiada przestronny parking oraz dostępna jest z ulicy, co sprawia, że dojazd do stacji diagnostycznej jest łatwy. Firma ELTRAS zapewnia klientom kompleksowe usługi  oraz rozwiązania dopasowane do oczekiwań klientów, miłą i profesjonalną obsługę oraz doświadczenie, które pozwala zrealizować każde zlecenie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług samochodowych świadczonych przez firmę ELTRAS na stronie http://www.eltras.pl lub kontaktując się bezpośrednio z obsługą pod numerem 85 652 51 32.
 
Kontakt
ELTRAS
ul. Logarytmiczna 7, 15-587 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.eltras.pl
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.