Dzisiaj jest: 26.6.2022, imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

EDUKACJA 4.0 CNC DRUK 3D WYPOSAŻENIE PRACOWNI CNC SPRZEDAŻ TOCK-AUTOMATYKA

dodano: 2022.04.26 ważne do: 2022.06.25 wyświetleń: 32
Szczegóły ogłoszenia:
Firma TOCK-AUTOMATYKA zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą systemów pomiarowych do obrabiarek konwencjonalnych i CNC, zamienników liniałów pomiarowych oraz profesjonalnymi szkoleniami z zakresu CNC i robotyki, w tym sprzedażą kompletnego, nowoczesnego i profesjonalnego wyposażenia pracowni CNC w obrabiarki szkoleniowe, roboty edukacyjne, urządzenia do druku 3D oraz nowoczesny symulator spawania w rozszerzonej rzeczywistości SOLDAMATIC.  Firma TOCK-AUTOMATYKA jest firmą produkcyjną, która wyprodukowała własnej konstrukcji obrabiarki szkoleniowe.  W ofercie firmy TOCK-AUTOMATYKA dostępne są: tokarka CNC TOCK HTC-4000 i frezarka TOCK VMC-2000 ( ze sterowaniami Sinumerik 828D/840D sl i napędami serwo  z Sinamics S120). Firma TOCK-AUTOMATYKA oferuje kompletne systemowe pracownie kształcenia praktycznego w standardach przemysłowych w technologii CNC i robotyce o najwyższej jakości i efektywności kształcenia. System szkoleniowy EXPERT CNC EI 4.0 pozwala na zapewnienie odpowiednich warunków technicznych i organizacyjnych do stworzenia środowiska pracy sprzyjającego przyswajaniu wiedzy i umiejętności praktycznych w sposób najbardziej przystępny oraz zapewniający pełne zrozumienie dokonujących się procesów w zakresie obróbki metali, druku 3D, robotyki, spawania w rozszerzonej rzeczywistości przy użyciu wirtualnej spawarki SOLDAMATIC, IoT oraz automatyzacji procesów wytwarzania. Firma TOCK-AUTOMATYKA dostarcza kompleksowe rozwiązania edukacyjne w zakresie szkolenia CNC i robotyki od wyposażenia pracowni CNC przez materiały szkoleniowe, pomoce naukowe, instrukcje i ćwiczenia wykorzystujące metody kształcenia w podejściu Edukacji 4.0 na rzecz przemysłu przyszłości. Firma TOCK-AUTOMATYKA oferuje polskie obrabiarki szkoleniowe pozwalające na stworzenie standardowej pracowni CNC umożliwiającej toczenie i frezowanie, hybrydowe pracownie CNC z pakietami domowej pracy ucznia oraz pracownie  edukacyjne EXPERT EI 4.0 poszerzające kształcenie poza CNC i obejmujące technologie wytwarzania tj. spawanie z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości SOLDAMATIC, druk 3D, robotyka i cobotyka, Internet Rzeczy, rozwiązania chmurowe, pomiary części maszyn i tym podobne.
Wszystkie oferowane przez TOCK-AUTOMATYKA rozwiązania szkoleniowe, elementy wyposażenia pracowni CNC, obrabiarki szkoleniowe, materiały edukacyjne wyróżniają się najwyższą jakością, zapewniającą nowoczesne metody kształcenia, wysoką efektywność procesu kształcenia. Kompleksowa oferta dostępnych narzędzi kształcenia zawodowego w standardach przemysłowych dla pracowni CNC oferowanych przez TOCK-AUTOMATYKA dostępna jest  na http://www.tock.pl lub telefonicznie pod numerem 85 661 61 21.
 
Kontakt
TOCK-AUTOMATYKA
ul. Ks.Abp.E.Kisiela 28, 15-361 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.tock.pl
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.