Dzisiaj jest: 26.6.2022, imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

PRACOWNIE SZKOLENIOWE POLSKIE OBRABIARKI SZKOLENIOWE CNC TOCK-AUTOMATYKA

dodano: 2022.05.23 ważne do: 2022.08.21 wyświetleń: 25
Szczegóły ogłoszenia:
Firma TOCK-AUTOMATYKA oferuje kompleksowe rozwiązania edukacyjne dla szkół zawodowych, uczelni technicznych, pracowni CNC i robotyki pozwalające na kształcenie w standardach przemysłowych w nowoczesnych, bezpiecznych pracowniach kształcenia zawodowego w zakresie CNC, robotyki. Oferta edukacyjna firmy TOCk-AUTOMATYKA obejmuje program szkolenia zawodowego zgodny z założeniami podejścia Edukacja 4.0 wykorzystujący nowoczesne technologie, innowacyjny system kształcenia dla zapewnienia najwyższej jakości kształcenia w obszarze CNC i robotyki oraz innych technologii wytwarzania m.in. druku 3D, spawania w rozszerzonej rzeczywistości z wykorzystaniem wirtualnej spawarki SOLDAMATIC, pomiary części maszyn, rozwiązania chmurowe i inne. Firma TOCK-AUTOMATYKA jest polskim producentem szkoleniowych obrabiarek CNC: frezarka typu TOCK VMC-2000, tokarka typu TOCK HTC-4000 oraz tokarka z narzędziami napędzanymi typu TOCK HTC-5000, które stanowią podstawowe wyposażenie standardowych pracowni CNC  zapewniających przygotowanie zawodowe w standardach przemysłowych. Firma TOCK-AUTOMATYKA dostarcza kompletne wyposażenie pracowni CNC i robotyki, w tym hybrydowe pracownie z zestawami domowej pracy ucznia, umożliwiające kontynuowanie procesu nauczania w warunkach nauki zdalnej oraz edukacyjne pracownie umożliwiające naukę spawania w rozszerzonej rzeczywistości SOLDAMATIC, druku 3D, pomiary części maszyn, podstawy robotyzacji procesów technologicznych i inne. Oferta edukacyjna firmy TOCk-AUTOMATYKA jest elastyczna, pozwala tworzyć pracownie umożliwiające kształcenie na dowolnym poziomie, z dostosowanym do potrzeb szkoleniowych wyposażeniem pracowni, możliwością tworzenia pracowni wielostanowiskowych, wyposażonych w najnowocześniejsze narzędzia tj. spawarka szkoleniowa SOLDAMATIC umożliwiająca przygotowanie uczestników do spawania tradycyjną spawarką przy użyciu rozszerzonej rzeczywistości w celu zapewnienia najwyższej efektywności procesu szkoleniowego. Firma TOCK-AUTOMATYKA oferuje moduły szkoleniowe obejmujące  program szkolenia w zakresie CNC, robotyki na dowolnym poziomie, z najwyższej jakości wyposażeniem pracowni w dowolne narzędzia: obrabiarki szkoleniowe, roboty, coboty, wirtualne spawarki, maszyny do druku 3D oraz dedykowanym programem szkoleniowym zapewniającym wszelkie materiały szkoleniowe, ćwiczenia, instrukcje oraz szkoleniem kadry dydaktycznej w zakresie obsługi oraz wykorzystania możliwości dostarczonych przez TOCK-AUTOMATYKA narzędzi kształcenia zawodowego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną firmy TOCK-AUTOMATYKA na stronie http://www.tock.pl lub bezpośredniego kontaktu z obsługą firmy pod numerem 85 661 61 21.
 
Kontakt
TOCK-AUTOMATYKA
ul. Ks.Abp.E.Kisiela 28, 15-361 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.tock.pl
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.