Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

BADANIA TECHNICZNE POJAZDÓW MASZYN MOTOCYKLI ELTRAS WARSZTAT BIAŁYSTOK

dodano: 2024.05.28 ważne do: 2024.08.26 wyświetleń: 16
Szczegóły ogłoszenia:
Firma ELTRAS wykonuje profesjonalne usługi rozładunkowe, transportowe, w tym towarów z rozładunku, usługi transportu niskopodwoziowego, usługi diagnostyki pojazdów i maszyn oraz usługi serwisowe w zakresie naprawy, wymiany oraz przystosowania przewodów hydrauliki siłowej w pojazdach ciężarowych, maszynach, wózkach widłowych, podnośnikach. Siedziba firmy ELTRAS znajduje się przy ul. Logarytmicznej 7 w Białymstoku. Budynek firmy ELTRAS mieści stację diagnostyczną, warsztat samochodowy oraz serwis przewodów hydrauliki siłowej, przed budynkiem dostępny jest przestronny parking, a klienci oczekujący na przegląd techniczny mogą skorzystać z komfortowej przestrzeni przeznaczonej dla klientów. Firma ELTRAS posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie rozładunku materiałów, transportu ciężarowego materiałów z rozładunku, w tym materiałów sypkich tj. piach, żwir, węgiel, pasze, nawozy itp. Firma ELTRAS dysponuje własnymi pojazdami ciężarowymi, przyczepami, naczepami, w tym naczepami do transportu niskopodwoziowego. Oferta firmy ELTRAS obejmuje również sprzedaż lub wynajem maszyn rozładunkowych, przeładunkowych, budowlanych, drogowych renomowanych producentów, utrzymanych w doskonałym stanie technicznym, sprawnych i niezawodnych. Warsztat samochodowy należący do ELTRAS oraz prowadzona przez ELTRAS Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów zapewniają utrzymanie pojazdów i maszyn w doskonałym stanie technicznym, gotowych do pracy i dostępnych na doskonałych warunkach. Stacja diagnostyczna ELTRAS korzysta z najnowocześniejszej ścieżki diagnostycznej do oceny stanu technicznego pojazdów i maszyn, w tym analizatorów, testerów i innych przyrządów do badania parametrów technicznych pojazdów i maszyn. Przeglądy diagnostyczne w stacji kontroli pojazdów ELTRAS wykonują doświadczeni diagności, a każdy klient po zakończeniu przeglądu ma możliwość skorzystania z darmowej usługi ozonowania wnętrza pojazdu zapewniającej profesjonalną dezynfekcję przy użyciu ozonu, gwarantującą usunięcie bakterii, wirusów, pleśni, zarodników oraz nieprzyjemnych zapachów: dym papierosowy, zapach zwierząt, zapach jedzenia itp. Stacja diagnostyczna ELTRAS oferuje elektroniczną rezerwację terminu badania technicznego, bezpłatne przypomnienie o kolejnym badaniu technicznym oraz możliwość przygotowania pojazdu do przeglądu w warsztacie mechanicznym zlokalizowanym w budynku stacji diagnostycznej. Usunięcie drobnych usterek, dokonanie napraw i wymiany elementów tj. np.żarówki, bezpieczniki możliwe jest nawet w trakcie trwania przeglądu technicznego co znacznie usprawnia proces uzyskania pozytywnego wyniku badania technicznego. Obsługa firmy ELTRAS chętnie udzieli Państwu dodatkowych informacji o ofercie firmy telefonicznie pod numerem 85 652 51 32. Szczegóły oferty dostępne są również na stronie http://www.eltras.pl
 
Kontakt
ELTRAS
ul. Logarytmiczna 7, 15-587 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.eltras.pl
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.