Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

USŁUGI ROZŁADUNKOWE TRANSPORTOWE SERWIS CIĘŻAROWE ELTRAS BIAŁYSTOK

dodano: 2024.07.08 ważne do: 2024.10.06 wyświetleń: 7
Szczegóły ogłoszenia:
Firma ELTRAS świadczy usługi diagnostyczne pojazdów i maszyn, naprawy pojazdów i maszyn oraz serwisu przewodów hydrauliki siłowej w pojazdach i maszynach m.in. wózkach widłowych, podnośnikach itp. Stacja diagnostyczna ELTRAS świadczy kompleksowe usługi diagnostyczne z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi diagnostycznych, które pozwalają na rzetelną ocenę stanu technicznego pojazdów, w tym autobusów, motocykli i maszyn budowlanych, rolniczych, drogowych. Przeglądy diagnostyczne w stacji kontroli pojazdów ELTRAS wykonują diagności z wieloletnim doświadczeniem, a klienci mogą rezerwować terminy badania technicznego w ELTRAS drogą elektroniczną lub telefonicznie. Dodatkowo klienci dokonując przeglądu technicznego w ELTRAS otrzymują darmową usługę ozonowania wnętrza samochodu po zakończeniu badania technicznego oraz możliwość szybkiej naprawy samochodu do przeglądu w prowadzonym przez firmę ELTRAS warsztacie samochodowym znajdującym się w tym samym budynku. Klienci stacji kontroli pojazdów ELTRAS mogą skorzystać z możliwości usunięcia drobnych usterek w trakcie przeglądu technicznego, bez ponownego przystępowania do badania technicznego. Warsztat samochodowy ELTRAS realizuje naprawy główne i bieżące pojazdów i maszyn, w tym pojazdów ciężarowych włącznie z naprawą i wymianą przewodów hydrauliki siłowej  możliwością przystosowania przewodu. Serwis hydrauliki siłowej ELTRAS realizuje usługi naprawy i wymiany przewodów, również z dojazdem na miejsce awarii oraz prowadzi sprzedaż akcesoriów do zakuwania węży pozwalających przystosować przewód do dowolnego pojazdu czy maszyny. Szeroki wybór akcesoriów do zakuwania przewodów hydraulicznych, możliwość zamówienia usług serwisu z dojazdem do klienta oraz możliwie najkrótszy czas realizacji usługi to główne zalety serwisu przewodów hydrauliki siłowej ELTRAS. Firma ELTRAS posiada również wieloletnie doświadczenie w realizacji usług transportowych, usług rozładunkowych z wykorzystaniem profesjonalnych, specjalistycznych maszyn przeładunkowych. Firma ELTRAS realizuje usługi transportowe na terenie całego kraju, dysponuje własnymi pojazdami ciężarowymi oraz naczepami niskopodwoziowymi, dzięki którym oprócz standardowego transportu ciężarowego ładunków jest w stanie zrealizować usługi transportu ponadgabarytowego na terenie całego kraju. Szczegóły oferty usług realizowanych przez firmę ELTRAS w zakresie rozładunku, transportu, wynajmu maszyn budowlanych, serwisu przewodów hydraulicznych, diagnostyki pojazdów oraz naprawy samochodów dostępne są na firmowej stronie internetowej http://www.eltras.pl lub telefonicznie pod numerem 85 652 51 32.
 
Kontakt
ELTRAS
ul. Logarytmiczna 7, 15-587 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.eltras.pl
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.