Dzisiaj jest: 2.2.2023, imieniny: Kornela, Marii, Mirosławy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

dodano: 2023.01.11 ważne do: 2023.04.11 wyświetleń: 6
Szczegóły ogłoszenia:
Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasteczko leży koło Portu Morskiego Mrzeżyno natomiast całość znajduje się przy ujściu rzeki Regi, jaka płynie poprzez miasteczko Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, lecz również o tematach i trudnościach jakie zachodzą w Porcie Mrzeżyno oraz okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje oraz potok atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże jakie kilometrami rozpościerają się na wschód oraz zachód przyciągają każdego roku tysiące urlopowiczów. Przyroda wokół Mrzeżyna to czyste lasy i dużo rozmaitych zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najstarszych lat które zna rzeczona miejscowość. Ciekawostki, informacje turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno również okolicach.
Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ 
Wiadomości turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno oraz okolicach ujścia rzeki Regi. 
Wędkarstwo w Mrzeżynie to bardzo powszechne zajęcie wielu gości przyjeżdzających odpocząć na odpoczynek nad Bałtykiem. Pobliska rzeka Rega sprawia, że dużo wędkarzy zatrzymuje się tutaj by spróbować własnych sił w łapaniu ryb. Lasy wokół wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają owej miejscowości jeszcze milszego klimatu do odpoczynku. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach popularne stało się kempingowanie.
Wielu podróżnych żądnych wrażeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby obejrzeć zachody słońca, odpocząć wśród otaczającej natury oraz pochodzić wśród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem albo też pobawić motorówką. 
Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/

 
Kontakt
Redakcja
ul. Ujście rzeki Rega, 72-330 Mrzeżyno, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.