Dzisiaj jest: 26.6.2022, imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
WYBIERZ JĘZYK

Pożycz-Przeczytaj-Poleć

 • Redakcja poleca!
  #PożyczPrzeczytajPoleć odc. 3 Wywiad z Kasią Bulicz-Kasprzak
  23.06.2022
  W trzecim odcinku wywiadu przeprowadzonego w ramach akcji #PożyczPrzeczytajPoleć rozmawiam z Kasią Bulicz-Kasprzak, autorką powieści obyczajowych, uwielbiającą aktywny wypoczynek.
 • Redakcja poleca!
  Czytelniku, zostań autorem... opinii
  18.06.2022
  Osoby sporadycznie sięgające po książki nie wiedzą, co wybrać na prezent dla kogoś bliskiego i zaczynają przekopywać sieć. I właśnie wtedy im więcej opinii, tym lepszy ogląd na daną książkę.
 • Redakcja poleca!
  #PożyczPrzeczytajPoleć odc. 2 Wywiad z Anną Sakowicz
  15.06.2022
  W 2 odcinku cyklu wywiadów z autorami powieści, którzy przyłączyli się do akcji #PożyczPrzeczytajPoleć promującej dzielenie się przez Czytelników bibliotek swoimi opiniami w sieci była Anna Sakowicz.
 • Redakcja poleca!
  #PożyczPrzeczytajPoleć odc. 1 Wywiad z Edytą Świętek
  09.06.2022
  W ramach akcji #PożyczPrzeczytajPoleć zapraszam do obejrzenia 1 odcinka wywiadu, w którym gościem specjalnym była Edyta Świętek - autorka powieści obyczajowych oraz powieści z historią w tle.
 • Redakcja poleca!
  Czytelnicy bibliotek, w Was siła!
  02.06.2022
  Nic nie zastąpi opinii Czytelnika, który przez kilka wieczorów zasiadał do czytania i przenosił się w świat malowany słowami przez autora. Czytelnik ma moc zachęcenia innych do dzielenia się emocjami.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.