Dzisiaj jest: 17.4.2024, imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

KOMPLEKSOWE USŁUGI EKOLOGICZNE DORADZTWO DOKUMENTACJA ROZLICZENIA EKOEXPERT

dodano: 2023.09.28 ważne do: 2023.11.27 wyświetleń: 29
Szczegóły ogłoszenia:
Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. oferuje klientom kompleksowe usługi środowiskowe, audyty ekologiczne, audyty energetyczne, profesjonalne opracowania środowiskowe, w tym: raporty środowiskowe, analizy środowiskowe, sprawozdania środowiskowe, operaty wodnoprawne, oceny środowiskowe oraz profesjonalne doradztwo środowiskowe. Firma EkoExpert oferuje kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie zarządzania ochroną środowiska w firmie, zarządzania odpadami, zarządzania dokumentacją środowiskową, uzyskiwania wymaganych pozwoleń środowiskowych, zezwoleń środowiskowych związanych z prowadzoną działalnością. Wieloletnie doświadczenie ekspertów środowiskowych z EkoExpert pozwala na zapewnienie klientom najwyższej jakości obsługi, profesjonalnego doradztwa oraz warunków współpracy dostosowanych do potrzeb środowiskowych firmy z uwzględnieniem struktury organizacyjnej, wielkości przedsiębiorstwa, rodzaju prowadzonej działalności. Oferta usług środowiskowych stworzona przez ekspertów środowiskowych z EkoExpert umożliwia kompleksową obsługę ekologiczną firm z możliwością reprezentowania firmy w kontaktach z instytucjami, firmami i organami kontroli środowiskowej, przygotowania firmy do kontroli środowiskowej, dostosowania działalności do zmieniających się wymogów środowiskowych oraz wdrożenia zaleceń po kontroli środowiskowej. Doradcy środowiskowi z EkoExpert zapewniają profesjonalne doradztwo ekologiczne, doradztwo biznesowe pozwalające na optymalizację kosztów związanych z ochroną środowiska, podniesienie atrakcyjności rynkowej firmy poprzez wdrożenie działań proekologicznych w firmie oraz minimalizację ryzyka związaną z niedostosowaniem działalności do aktualnie obowiązujących przepisów oraz niedopełnieniem obowiązków ewidencyjnych, sprawozdawczych, rozliczeniowych z tytułu korzystania ze środowiska m.in. wprowadzania zanieczyszczeń do wód i ziemi, wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza, emisji hałasu. Doradcy ekologiczni z EkoExpert oferują ponadto konsultacje techniczne, prawne i ekonomiczne w zakresie ochrony środowiska, monitoring wymagań ochrony środowiska oraz rzetelne opracowywanie dokumentacji środowiskowej, terminowe przekazywanie raportów, sprawozdań, ocen i analiz do odpowiednich instytucji, obsługę Bazy Danych Odpadowych, wyliczanie i wnoszenie opłat za korzystanie ze środowiska, opłat produktowych. Firma EkoExpert zachęca do wypełnienia bezpłatnej ankiety co pozwoli na przedstawienie klientowi oferty uwzględniającej zakres obowiązków środowiskowych firmy, warunki współpracy, formę współpracy, oraz dostosowanej do możliwości finansowych klienta. Szczegóły oferty firmy EkoExpert dostępne są na stronie http://www.ekoexpert.com.pl oraz u doradców pod numerem 85 744 44 60.
 
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.