Dzisiaj jest: 24.5.2024, imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA EKOLOGICZNA OUTSOURCING USŁUG EKOLOGICZNYCH EKOEXPERT

dodano: 2024.03.12 ważne do: 2024.06.10 wyświetleń: 134
Szczegóły ogłoszenia:
Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. oferuje profesjonalne usługi ekologiczne obejmujące doradztwo ekologiczne oraz biznesowe związane z zarządzaniem ochroną środowiska w firmie, zarządzaniem dokumentacją środowiskową, uzyskiwaniem pozwoleń środowiskowych w związku  prowadzoną działalnością. Firma EkoExpert od kilkunastu lat zapewnia firmom i instytucjom kompleksowe usługi środowiskowe, które obejmują wszelkie aspekty środowiskowe prowadzonej działalności: zarządzanie dokumentacją, zarządzanie odpadami, zarządzanie procesami w firmie na zasadach outsourcingu usług środowiskowych. Doświadczeni eksperci środowiskowi z EkoExpert podejmują się realizacji wszelkich obowiązków środowiskowych, którym podlega firma zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska w firmie, w tym m.in. rozliczeń w zakresie korzystania ze środowiska, wnoszenia opłat środowiskowych, sporządzania raportów środowiskowych tj. KOBIZE, OPAK 1,2,3, sprawozdań środowiskowych, wniosków o wydanie pozwoleń środowiskowych, pozwoleń sektorowych, pozwoleń zintegrowanych. Firma EkoExpert zapewnia firmie kompleksową obsługę ekologiczną wraz z reprezentowaniem firmy w trakcie kontroli środowiskowych, wdrożeniem zaleceń po kontroli środowiskowej, uzupełnieniem braków w dokumentacji środowiskowej oraz dostosowaniem procesów w firmie do aktualnie obowiązujących przepisów. Współpraca ekologiczna z firmą EkoExpert daje pewność zgodnego z prawem prowadzenia działalności, posiadania stosownych zezwoleń oraz wsparcie doświadczonych ekspertów środowiskowych w procesie planowania, rozwoju i zmian w obszarze ochrony środowiska w firmie. Firma EkoExpert opracowuje wszelkie dokumenty środowiskowe wymagane w prowadzeniu działalności związanej ze znacznym oddziaływaniem na środowisko, dokonuje identyfikacji obszarów działalności mających szczególny wpływ na środowisko oraz opracowuje procedury mające ograniczyć negatywny wpływ na środowisko. Firma EkoExpert posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze ekologicznej firm i instytucji, posiada wdrożony system zarządzania jakością oraz jest certyfikowaną jednostką szkoleniową oferującą szkolenia ekologiczne z zakresu zarządzania ochroną środowiska, polityki RODO, pozyskiwania finansowania dla projektów ekologicznych oraz wykorzystania ekologicznego wizerunku firmy dla poprawy konkurencyjności firmy na rynku. Zachęcamy do zapoznania się w ofertą firmy EkoExpert na stronie http://www.ekoexpert.com.pl oraz kontaktu telefonicznego z doradcą środowiskowym w celu zapoznania się z ofertą współpracy ekologicznej oraz korzyściami outsourcingu usług środowiskowych.
 
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.