Dzisiaj jest: 24.5.2024, imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

SERWIS HYDRAULIKI SIŁOWEJ Z DOJAZDEM SPRZEDAŻ CZĘŚCI ELTRAS BIAŁYSTOK

dodano: 2024.04.11 ważne do: 2024.06.10 wyświetleń: 34
Szczegóły ogłoszenia:
Firma ELTRAS prowadzi działalność usługową polegającą na świadczeniu usług transportowych, usług rozładunkowych, usług samochodowych m.in. usług diagnostycznych, usług warsztatowych oraz serwisowych związanych z wymianą i naprawą przewodów hydrauliki siłowej w pojazdach i maszynach. Firma ELTRAS prowadzi działalność handlową związaną ze sprzedażą maszyn budowlanych oraz wynajmem maszyn budowlanych, drogowych, przeładunkowych. Firma ELTRAS świadczy profesjonalne usługi transportu ciężarowego, posiada własne samochody ciężarowe oraz naczepy niskopodwoziowe, co pozwala na realizację zleceń transportu ponadgabarytowego na terenie całego kraju. Firma ELTRAS dysponuje własnymi maszynami rozładunkowymi, przeładunkowymi oraz świadczy usługi rozładunkowe wraz z usługą transportu towarów przy użyciu pojazdów ciężarowych przystosowanych do przewozu m.in. materiałów sypkich tj. piach, żwir, kruszywa, nawozy, pasze. Firma ELTRAS zatrudnia doświadczonych kierowców i operatorów zapewniając klientom sprawną i terminową obsługę zleceń w zakresie rozładunku, transportu. Firma ELTRAS prowadzi też Okręgową Stację Kontroli Pojazdów przy ul. Logarytmicznej 7 oferującą kompleksowe usługi diagnostyczne pojazdów wszelkiego typu: osobowe, dostawcze, ciężarowe, maszyny budowlane, rolnicze, drogowe i inne. Stacja kontroli pojazdów ELTRAS obsługuje elektroniczną rezerwację terminu badania technicznego oraz zapewnia darmową usługę ozonowania wnętrza pojazdu po zakończeniu przeglądu diagnostycznego w stacji diagnostycznej. W budynku stacji diagnostycznej ELTRAS działa też warsztat samochodowy, w którym można dokonać drobnych napraw do przeglądu, dokonać regulacji i wymiany elementów nawet w trakcie przeglądu technicznego oraz umówić się na naprawę w przypadku stwierdzenia usterki w trakcie przeglądu. Warsztat samochodowy ELTRAS został wyposażony w stanowisko do zakuwania przewodów hydrauliki siłowej umożliwiające naprawę uszkodzonych przewodów, wymianę i przystosowanie przewodu do każdego pojazdu i maszyny oraz zakup dowolnych akcesoriów do zakuwania węży z szerokiego asortymentu produktów dostępnych na miejscu w ELTRAS. Klienci stacji diagnostycznej ELTRAS korzystający z usług warsztatu mechaniki pojazdów ELTRAS mogą liczyć na preferencyjne warunki oraz szybszy termin realizacji, a klienci zainteresowania usługą wymiany lub naprawy przewodów hydraulicznych mogą zamówić serwis z dojazdem do klienta lub  na miejsce awarii po wcześniejszym uzgodnieniu warunków zlecenia z obsługą firmy ELTRAS pod numerem 85 652 51 32. Z ofertą usług motoryzacyjnych firmy ELTRAS można zapoznać się na stronie http://www.eltras.pl
 
Kontakt
ELTRAS
ul. Logarytmiczna 7, 15-587 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.eltras.pl
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.