Dzisiaj jest: 17.4.2024, imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA EKOLOGICZNA FIRM DOKUMENTY POZWOLENIA EKOEXPERT

dodano: 2024.03.20 ważne do: 2024.05.19 wyświetleń: 18
Szczegóły ogłoszenia:
Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. oferuje usługi środowiskowe obejmujące doradztwo ekologiczne, opracowywanie dokumentacji środowiskowej dotyczącej prowadzonej działalności zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi dotyczącymi ochrony środowiska oraz uzyskiwanie stosownych zezwoleń środowiskowych, pozwoleń środowiskowych niezbędnych w prowadzonej działalności gospodarczej. Eksperci środowiskowi z EkoExpert posiadają niezbędne doświadczenie oraz możliwości dopasowania zakresu świadczonych usług ekologicznych do potrzeb środowiskowych firmy w celu zapewnienia klientowi kompleksowej obsługi ekologicznej dostosowanej do charakteru prowadzonej działalności. Doradca środowiskowy z firmy EkoExpert na podstawie audytu ekologicznego jest w stanie przedstawić zakres obowiązków środowiskowych, które należy obowiązkowo spełnić w prowadzonej działalności.
Obowiązki środowiskowe firm mogą dotyczyć: wprowadzania gazów i pyłów do powietrza, wprowadzania wód i ścieków do gruntu, emisji hałasu, wytwarzania i składowania odpadów, wykorzystania odnawialnych źródeł energii, sposobu prowadzenia dokumentacji, wysokości opłat środowiskowych, konieczności uzyskania pozwoleń środowiskowych, zezwoleń środowiskowych oraz określenia  innych czynności podejmowanych w prowadzonej działalności, a mających znaczny wpływ na środowisko. Współpraca ekologiczna z firmą EkoExpert pozwala na ograniczenie wpływu prowadzonej działalności na środowisko poprzez rekomendacje ekspertów dotyczące uzyskiwania stosownych pozwoleń środowiskowych, wdrożenie procedur zarządzania odpadami w firmie m.in. pozyskiwanie odbiorców odpadów, organizacja odbioru odpadów, utylizacja odpadów niebezpiecznych oraz rozliczania się z tytułu korzystania ze środowiska. Doradztwo ekologiczne doświadczonych ekspertów środowiskowych z EkoExpert pozwala zminimalizować ryzyko kar za niedopełnienie obowiązków środowiskowych, pozwala na przeniesienie odpowiedzialności za prowadzenie dokumentacji oraz rozliczenia środowiskowe na ekspertów środowiskowych. Eksperci środowiskowi monitorują zmiany przepisów, dostosowują zakres usług środowiskowych do potrzeb środowiskowych firmy, opracowują wszelkie dokumenty środowiskowe związane z prowadzoną działalnością oraz reprezentują firmę w kontaktach z instytucjami powołanymi do kontroli środowiskowych w firmach.
Oferta usług ekologicznych realizowanych przez firmę EkoExpert została udostępniona na firmowej stronie http://www.ekoexpert.com.pl. Szczegółowych informacji o ofercie usług środowiskowych udzielą Państwu także doradcy pod numerem 85 744 44 60.
 
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.