Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

DORADZTWO EKOLOGICZNE OBSŁUGA FIRM DOKUMENTY ROZLICZENIA PROJEKTY EKOEXPERT

dodano: 2024.07.04 ważne do: 2024.09.02 wyświetleń: 7
Szczegóły ogłoszenia:
Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. oferuje profesjonalne doradztwo ekologiczne dla firm i instytucji zapewniające optymalne warunki prowadzenia działalności gospodarczej z uwzględnieniem zasad poszanowania środowiska. Ochrona środowiska w firmie to szereg zasad i obowiązków środowiskowych dotyczących prowadzenia dokumentacji środowiskowej, składania sprawozdań środowiskowych, dokonywania rozliczeń oraz pozyskiwania środków na projekty ekologiczne związane z efektywnością energetyczną, odnawialnymi źródłami energii, zarządzaniem odpadami. Doradcy ekologiczni z firmy EkoExpert posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie gwarantujące kompleksową obsługę ekologiczną firm i instytucji, profesjonalne opracowania dokumentów środowiskowych, reprezentowanie firmy w trakcie kontroli środowiskowej oraz wdrażanie zaleceń po kontroli środowiskowej. Specjalista do spraw ochrony środowiska z EkoExpert w ramach współpracy ekologicznej podejmuje się realizacji obowiązków środowiskowych w oparciu o przeprowadzony audyt środowiskowy, analizę potrzeb środowiskowych firmy oraz zdolności do realizacji obowiązków środowiskowych we własnym zakresie. Oferta usług środowiskowych realizowanych przez EkoExpert zapewnia możliwość powierzenia realizacji obowiązków środowiskowych profesjonalistom w dziedzinie zarządzania ochroną środowiska, włącznie z terminowym przekazywanie sprawozdań środowiskowych, raportów środowiskowych, sporządzaniem wniosków o wydanie pozwoleń środowiskowych, zezwoleń środowiskowych, sektorowych, zintegrowanych oraz wyliczaniem wysokości opłat środowiskowych za korzystanie ze środowiska. Eksperci środowiskowi z firmy EkoExpert podejmują się kompleksowej obsługi ekologicznej, której zakres odpowiada rodzajowi prowadzonej działalności oraz uwzględnia stopień oddziaływania prowadzonej działalności na środowisko. Specjaliści do spraw zarządzania środowiskiem w firmie dokonują rejestracji w bazach danych, wprowadzają dane do ewidencji, sporządzają raporty oraz dokonują stosownych rozliczeń z tytułu korzystania ze środowiska. Firma EkoExpert zachęca do zapoznania się z ofertą świadczonych usług ekologicznych na stronie http://www.ekoexpert.com.pl lub kontaktu z doradcą środowiskowym pod numerem 85 744 44 60.
 
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.