Dzisiaj jest: 23.6.2024, imieniny: Albina, Wandy, Zenona
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Kursy językowe dla firm Białystok

dodano: 2024.06.07 ważne do: 2024.09.05 wyświetleń: 8
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
TEACHERSteam to ceniony zespół specjalizujący się w dostarczaniu wysokiej jakości kursów językowych dla pracowników zarówno sektora prywatnego, jak i publicznego. Z naszą bogatą historią działalności na krajowym rynku, działamy z sukcesem przez prawie dwie dekady. Nasze szkolenia językowe są elastyczne i mogą być realizowane zarówno zdalnie, jak i w formie tradycyjnych zajęć na terenie klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby szkolenia były dostosowane do specyficznych potrzeb naszych klientów, oferując kursy z branżowego języka obcego na każdym poziomie zaawansowania. Dzięki naszemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu, zrealizowaliśmy wiele udanych projektów szkoleniowych dla korporacji, firm rodzinnych, fundacji oraz instytucji. Naszym największym atutem są wybitni lektorzy, których profesjonalizm gwarantuje wysoki poziom nauczania. Oprócz kursów językowych, oferujemy także szereg innych usług lingwistycznych, takich jak webinarów i warsztatów językowych, usług tłumaczeniowych oraz weryfikacji umiejętności językowych, które są przydatne dla działów HR w firmach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Kontakt
TEACHERSteam
Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.