Dzisiaj jest: 23.6.2024, imieniny: Albina, Wandy, Zenona
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

DORADZTWO EKOLOGICZNE EKSPERT ŚRODOWISKOWY ZARZĄDZANIE BDO EKOEXPERT

dodano: 2024.03.20 ważne do: 2024.06.18 wyświetleń: 153
Szczegóły ogłoszenia:
Firmę EkoExpert tworzy zespół doradców środowiskowych, którzy profesjonalnie zajmują się doradztwem ekologicznym dla firm, świadczeniem usług ekologicznych, w tym opracowywaniem dokumentów środowiskowych oraz prowadzeniem spraw przedsiębiorstwa mających związek z ochroną środowiska. Firma EkoExpert oferuje elastyczne rozwiązania dla firm obejmujące dopasowanie najkorzystniejszej formy współpracy, zakresu świadczonych usług środowiskowych oraz wymaganych dokumentów środowiskowych. Eksperci środowiskowi z firmy EkoExpert oferują kompleksową obsługę ekologiczną firmy, która pozwala na powierzenie odpowiedzialności za prawidłowe wypełnianie obowiązków środowiskowych doświadczonym ekspertom w dziedzinie zarządzania środowiskiem w firmie. Ponadto, eksperci z firmy EkoExpert w ramach kompleksowej  obsługi ekologicznej  występują w imieniu firmy przed organami kontroli środowiskowej, administracji oraz reprezentują firmę w postępowaniach. Kompleksowa oferta usług ekologicznych stworzona przez firmę EkoExpert umożliwia klientom powierzenie realizacji obowiązków środowiskowych doradcom środowiskowym, których wieloletnie doświadczenie gwarantuje uzyskanie niezbędnych pozwoleń środowiskowych, zezwoleń środowiskowych, przekazywanie raportów środowiskowych, sprawozdań środowiskowych oraz terminowe wnoszenie opłat środowiskowych z tytułu korzystania ze środowiska. Współpraca ekologiczna z doświadczonymi profesjonalistami w zakresie zarządzania ochroną środowiska w firmie wpływa na poprawę funkcjonowania firmy, podnosi konkurencyjność oraz zwiększa atrakcyjność rynkową firmy z uwagi na poszanowanie zasad ochrony środowiska w prowadzonej działalności. Firma EkoExpert propozycję współpracy ekologicznej dostosowuje do zmieniających się i aktualnie obowiązujących przepisów i regulacji prawnych w obszarze ochrony środowiska, posiada kompleksowe rozwiązania w kluczowych obszarach zarządzania firmą tj. zarządzanie odpadami, zarządzanie dokumentacją, wdrożenia zaleceń pokontrolnych, co w znacznym stopniu ogranicza koszty prowadzenia działalności i zmniejsza ryzyko otrzymania kar finansowych i administracyjnych za niedostosowanie działalności do obowiązujących przepisów. Zachęcamy firmy zainteresowane współpracą do zapoznania się z ofertą świadczonych usług środowiskowych na stronie http://www.ekoexpert.com.pl lub telefonicznego kontaktu z doradcą środowiskowym pod numerem 85 744 44 60.
 
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.