Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

ZAKUWANIE WĘŻY HYDRAULICZNYCH NAPRAWA POJAZDÓW DIAGNOSTYKA ELTRAS BIAŁYSTOK

dodano: 2024.06.27 ważne do: 2024.08.26 wyświetleń: 7
Szczegóły ogłoszenia:
Firma ELTRAS z siedzibą przy ul. Logarytmicznej 7 w Białymstoku dysponuje nowoczesnym zapleczem technicznym umożliwiającym wykonanie badań technicznych pojazdów, ocenę stanu technicznego pojazdów wszelkiego typu, w tym ciężarowych, dostawczych, maszyn tj. wózki widłowe, podnośniki, izotermy oraz samochodów osobowych, również zabytkowych, sportowych, elektrycznych i innych. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ELTRAS wykonuje kompleksowe badania techniczne pojazdów korzystając z nowoczesnej ścieżki diagnostycznej, która pozwala na ocenę takich parametrów jak: emisja hałasu, emisja zanieczyszczeń, skuteczność złącz do przyczep czy ocena instalacji gazowej LPG w pojazdach. Firma ELTRAS zajmuje się profesjonalnie usługami w zakresie motoryzacji oraz transportu, w szczególności transportu ciężarowego oraz niskopodwoziowego, pozwalającego na transport ładunków i maszyn ponadgabarytowych na terenie kraju. Firma ELTRAS zatrudnia doświadczonych kierowców i operatorów maszyn, którzy zapewniają profesjonalną obsługę każdego zlecenia. Doświadczenie związane bezpośrednio ze specjalistycznymi pojazdami i maszynami firma ELTRAS wykorzystuje do realizacji usług w zakresie rozładunku wagonów, przeładunku wagonów, wyładunku towarów i transportu ładunków ponadgabarytowych. Firma ELTRAS dysponuje specjalistycznym sprzętem oraz pojazdami ciężarowymi, które oferuje do wynajęcia lub świadczy kompleksową usługę transportową. Firma ELTRAS rozwija ofertę dostępnych usług w celu zapewnienia klientom kompleksowej obsługi i wsparcia w zakresie diagnostyki, transportu, napraw i wynajmu pojazdów. Firma ELTRAS posiada w ofercie usługi zakuwania przewodów hydrauliki siłowej, z możliwością dostosowania, wykonania zakucia przewodu na miejscu. Firma ELTRAS dysponuje sprzętem pozwalającym na zakuwanie przewodów hydrauliki siłowej do różnorodnych zastosowań: w pojazdach, maszynach, klimatyzatorach i innych. Usługi zakuwanie węży wykonujemy w warsztacie należącym do ELTRAS lub z możliwością dojazdu do klienta lub na miejsce awarii. Serwis przewodów hydrauliki siłowej prowadzony przez firmę ELTRAS zapewnia możliwie najszybszą wymianę przewodów, bez konieczności dostarczania przewodu do firmy, co znacznie skraca czas przestoju niesprawnych pojazdów i maszyn. Firma ELTRS dysponuje pełnym asortymentem produktów do zakuwania przewodów hydrauliki siłowej z możliwością dobrania elementów i dowolnego przystosowania przewodu do potrzeb klienta. Zachęcamy firmy, warsztaty, wypożyczalnie do zapoznania się z ofertą firmy ELTRAS na http://www.eltras.pl oraz bezpośredniego kontaktu w celu omówienia możliwości współpracy z firmą ELTRAS pod numerem 85 652 51 32.
 
Kontakt
ELTRAS
ul. Logarytmiczna 7, 15-587 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.eltras.pl
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.