Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

ROZŁADUNEK TRANSPORT NAPRAWY DIAGNOSTYKA POJAZDU ELTRAS BIAŁYSTOK

dodano: 2024.05.28 ważne do: 2024.08.26 wyświetleń: 12
Szczegóły ogłoszenia:
Firma ELTRAS realizuje specjalistyczne usługi naprawy i wymiany przewodów hydrauliki siłowej w pojazdach i maszynach, transportu ciężarowego oraz ponadgabarytowego ładunków na terenie calego kraju oraz usługi rozładunkowe z użyciem profesjonalnych maszyn przeładunkowych renomowanego producenta. Usługi realizowane przez firmę ELTRAS świadczone są przy użyciu najwyższej jakości sprzętu, pojazdów i maszyn renomowanych producentów oraz doświadczonych kierowców, serwisantów i operatorów dla zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług rozładunkowych, transportowych i naprawczych. Firma ELTRAS w swojej siedzibie przy ul. Logarytmicznej 7 prowadzi warsztat samochodowy, stację diagnostyczną pojazdów oraz maszyn wszelkiego typu oraz serwis przewodów hydrauliki siłowej. Serwis hydrauliki siłowej ELTRAS dysponuje maszyną do zakuwania przewodów o dowolnym przekroju oraz pełnym asortymentem produktów do przystosowania węży hydraulicznych dostępnych na miejscu m.in. złącza, trójniki, kolanka, nyple itp. Usługi serwisowe związane z naprawą, wymianą przewodów hydrauliki siłowej firma ELTRAS realizuje również z dojazdem do klienta po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z obsługą serwisu.
Firma ELTRAS w prowadzonej stacji kontroli pojazdów oferuje kompleksowe badania techniczne pojazdów i maszyn przy użyciu nowoczesnej ścieżki diagnostycznej. Klienci stacji diagnostyki pojazdów ELTRAS mają możliwość skorzystania z usług warsztatu samochodowego zlokalizowanego w budynku stacji diagnostycznej nawet w trakcie przeglądu, w celu usunięcia usterek lub dokonania regulacji co zapewni pozytywny wynik badania technicznego. Firma ELTRAS dokonuje również rzetelnej oceny stanu technicznego pojazdu przed zakupem, pojazdów sprowadzonych z zagranicy czy pojazdów przed wyjazdem w dłuższą podróż. Oceny stanu technicznego pojazdu w stacji diagnostycznej ELTRAS dokonują diagności z wieloletnim doświadczeniem, a zespół mechaników z warsztatu należącego do ELTRAS podejmie się naprawy pojazdu w razie stwierdzenia usterek. Klienci stacji diagnostycznej ELTRAS mają dodatkowo możliwość skorzystania z bezpłatnej usługi ozonowania pojazdu po przeprowadzonym w stacji diagnostycznej przeglądzie, bezpłatne przypomnienie o kolejnym przeglądzie czy możliwość elektronicznej rezerwacji konkretnego terminu badania technicznego. Firma ELTRAS prezentuje elastyczne podejście do klienta, proponuje korzystne rozwiązania oraz rozsądne ceny usług w zakresie naprawy pojazdów, usług transportowych, usług rozładunkowych oraz usług serwisowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług firmy ELTRAS oraz ofertą wynajmu i sprzedaży maszyn sprowadzanych z zagranicy na stronie http://www.eltras.pl
 
Kontakt
ELTRAS
ul. Logarytmiczna 7, 15-587 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.eltras.pl
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.