Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

HANDEL MASZYNAMI ROZŁADUNEK TRANSPORT STACJA DIAGNOSTYCZNA ELTRAS BIAŁYSTOK

dodano: 2024.04.25 ważne do: 2024.07.24 wyświetleń: 42
Szczegóły ogłoszenia:
Firma ELTRAS zachęca do skorzystania z usług Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów przy ul. Logarytmicznej 7. Stacja diagnostyczna ELTRAS oferuje kompleksowe usługi diagnostyki pojazdów i maszyn przy użyciu nowoczesnej ścieżki diagnostycznej oraz narzędzi diagnostycznych pozwalających na testowanie złącz do przyczep, sprawdzenie instalacji gazowej LPG, analizę poziomu hałasu oraz analizę spalin. Doświadczenie diagnostów oraz doskonałej jakości narzędzia diagnostyczne pozwalają na profesjonalną ocenę stanu technicznego samochodów osobowych, dostawczych, motocykli, maszyn rolniczych, drogowych, budowlanych, a w szczególności pojazdów ciężarowych. Firma ELTRAS specjalizuje się bowiem w usługach rozładunkowych przy użyciu specjalistycznych maszyn przeładunkowych oraz usługach transportowych przy użyciu pojazdów ciężarowych, w tym pojazdów z naczepami niskopodwoziowymi. Firma ELTRAS świadczy usługi rozładunkowe oraz transportu ładunków, towarów i materiałów z rozładunku, w tym materiałów sypkich tj. piach, żwir, kruszywa, węgiel, nawozy, pasze na terenie całego kraju. Firma ELTRAS zatrudnia kierowców i operatorów z wieloletnim doświadczeniem zapewniając klientom sprawną realizację zlecenia oraz bezpieczeństwo transportu. Firma ELTRAS zapewnia naprawy mechaniczne pojazdów i maszyn w warsztacie samochodowym znajdującym się w budynku stacji oraz serwis przewodów hydrauliki siłowej: naprawę, wymianę i przystosowanie przewodu z możliwością dokupienia dowolnych elementów, końcówek, złączy, przedłużek do węży hydraulicznych. Serwis hydrauliki siłowej prowadzony przez ELTRAS umożliwia naprawę przewodu na miejscu lub serwis hydrauliki siłowej z dojazdem do klienta. Maszyny do zakuwania węży hydraulicznych w ELTRAS pozwalają na przystosowanie przewodu o dowolnym przekroju do dowolnego pojazdu czy maszyny m.in. wózki widłowe, podnośniki, koparki, ładowarki. W warsztacie samochodowym ELTRAS można dokonać naprawy pojazdu, przygotowania pojazdu do przeglądu technicznego, usunięcia drobnych usterek nawet w trakcie przeglądu diagnostycznego. Możliwość jednoczesnej naprawy pojazdu i przeglądu w jednym miejscu znacznie ułatwia proces uzyskania obowiązkowych badań technicznych. Firma ELTRAS oferuje klientom elektroniczną rezerwację terminu badania technicznego, bez kolejki, od ręki, bezpłatną usługę ozonowania pojazdu po zakończeniu przeglądu technicznego oraz przypomnienie o kolejnym badaniu technicznym w ELTRAS.Kompleksowa oferta usług samochodowych w ELTRAS dostępna jest na firmowej stronie http://www.eltras.pl  i obejmuje także wynajem i sprzedaż maszyn budowlanych renomowanych producentów sprowadzanych z krajów Unii Europejskiej, w doskonałym stanie technicznym, niezawodnych i w konkurencyjnej cenie.
 
Kontakt
ELTRAS
ul. Logarytmiczna 7, 15-587 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.eltras.pl
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.