Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

BADANIA TECHNICZNE NAPRAWA SAMOCHODÓW TRANSPORT CIĘŻAROWY ELTRAS BIAŁYSTOK

dodano: 2024.06.10 ważne do: 2024.09.08 wyświetleń: 10
Szczegóły ogłoszenia:
Firma ELTRAS z siedzibą przy ul. Logarytmicznej 7 oferuje pełen zakres usług samochodowych: diagnostykę pojazdów w prowadzonej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, naprawę pojazdów w warsztacie samochodowym należącym do ELTRAS oraz serwis przewodów hydrauliki siłowej z możliwością zakupu dowolnych elementów do przystosowania przewodu. Firma ELTRAS wykonuje kompleksowe usługi diagnostyczne wszelkich pojazdów i maszyn przy użyciu nowoczesnej ścieżki diagnostycznej, wsparciem doświadczonych diagnostów samochodowych, możliwością przygotowania samochodu do przeglądu w warsztacie samochodowym znajdującym się w budynku stacji diagnostycznej oraz usługami dodatkowymi tj. elektroniczna rezerwacja terminu badania technicznego, bezpłatne przypomnienie o terminie przeglądu oraz darmowa usługa ozonowania wnętrza pojazdu po zakończonym przeglądzie technicznym w stacji diagnostycznej ELTRAS. Firma ELTRAS umożliwia usunięcie drobnych usterek tj. wymiana żarówek, regulacja świateł, wymiana bezpieczników czy inne regulacje nawet w trakcie trwania przeglądu technicznego, bez konieczności powtarzania badania technicznego i ponownej wizyty w stacji diagnostycznej. Wszelkie naprawy samochodów wykonują mechanicy z wieloletnim doświadczeniem, z wykorzystaniem części od renomowanych producentów w konkurencyjnych cenach, co znacznie wpływa na ostateczny koszt naprawy.
Firma ELTRAS świadczy też inne usługi motoryzacyjne tj. usługi rozładunku z wykorzystaniem specjalistycznych maszyn rozładunkowych, przeładunkowych, usługi transportowe, w tym transportu ciężarowego i transportu niskopodwoziowego na terenie całego kraju z wykorzystaniem własnych pojazdów ciężarowych, w tym przystosowanych do transportu materiałów sypkich tj. węgiel, pasze, żwir, nawozy i inne oraz naczep niskopodwoziowych do transportu ponadgabarytowego ładunków, pojazdów i maszyn. Firma ELTRAS wykorzystując wieloletnie doświadczenie w eksploatacji pojazdów ciężarowych, specjalistycznych maszyn oraz maszyn budowlanych, drogowych prowadzi również sprzedaż oraz wynajem maszyn sprowadzanych z krajów Unii Europejskiej tj. koparki, koparko-ładowarki, ładowarki kołowe i inne. Wszystkie maszyny należące do ELTRAS są w doskonałym stanie technicznym, mają konkurencyjne ceny oraz wyróżnia je pełna niezawodność. Wszelkie usługi w ELTRAS tj. usługi diagnostyczne, usługi rozładunkowe, usługi serwisu hydrauliki siłowej, usługi transportowe wykonują dla klientów doświadczeni i odpowiedzialni operatorzy, kierowcy i diagności, którzy zapewniają terminową realizację usług, są kompetentni i doskonale zorganizowani. Rozpoczęcie współpracy z firmą ELTRAS to doskonały wybór oraz gwarancja niezawodności w realizacji powierzonych zadań. Szczegóły dotyczące oferty usług świadczonych przez firmę ELTRAS dostępne są na firmowej stronie http://www.eltras.pl oraz telefonicznie pod numerem 85 652 51 32.
 
Kontakt
ELTRAS
ul. Logarytmiczna 7, 15-587 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.eltras.pl
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.