Dzisiaj jest: 2.2.2023, imieniny: Kornela, Marii, Mirosławy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Hale namiotowe

dodano: 2022.12.05 ważne do: 2023.03.05 wyświetleń: 9
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Ewenta oferuje wysokiej jakości hale namiotowe, które mogą służyć jako magazyny czy też hale produkcyjne, warsztaty. Dużą zaletą hal namiotowych jest możliwość szybkiego przystosowaniu do potrzeb klienta, można dobrać powierzchnię, wysokość jak również typ dachu. Dzięki czemu jest to bardzo dobra alternatywa dla budynków murowanych, dużą zaletą jest dużo niższy koszt jak również czas potrzebny na budowę. Hale przemysłowe mogą posiadać konstrukcje z lekkich profili aluminiowych lub profili stalowych. Ściany mogą być wykonane z wytrzymałej plandeki PVC, płyty warstwowej lub blachy trapezowej. Hale tego typu są bardzo wytrzymałe, można wykorzystywać je jako hale całoroczne, można zastosować w nich ogrzewanie. W zależności od konfiguracji można dostosować bramy przesuwane plandekowe, które nie wymagają dodatkowej konstrukcji.

Kontakt:

Ewenta

tel: 504 199 092

biuro@ewenta.pl

Kontakt
ewentahale
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.