Dzisiaj jest: 17.4.2024, imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

PRZEGLĄDY DIAGNOSTYCZNE NAPRAWA POJAZDÓW SERWIS TRANSPORT ROZŁADUNEK ELTRAS

dodano: 2024.03.18 ważne do: 2024.06.16 wyświetleń: 15
Szczegóły ogłoszenia:
Firma ELTRAS z siedzibą przy ul. Logarytmicznej 7 w Białymstoku zaprasza do skorzystania z usług nowoczesnej stacji kontroli pojazdów, warsztatu samochodowego oraz serwisu przewodów hydrauliki siłowej, które zapewniają profesjonalne usługi diagnostyczne, naprawcze i serwisowe w atrakcyjnych cenach. Firma ELTRAS zapewnia kompleksowe usługi diagnostyki pojazdów i maszyn w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, z możliwością przygotowania pojazdu do przeglądu technicznego w warsztacie samochodowym należącym do ELTRAS. Nowoczesna ścieżka diagnostyczna w stacji diagnostycznej ELTRAS pozwala na rzetelną i profesjonalną ocenę stanu technicznego pojazdu wszelkiego typu: samochody osobowe, samochody ciężarowe, samochody dostawcze, maszyny drogowe, maszyny budowlane, maszyny rolnicze, motocykle. Doświadczeni diagności dokonują przeglądu technicznego i wskazują obszary wymagające naprawy lub wymiany. Mechanicy z warsztatu samochodowego ELTRAS podejmują się naprawy pojazdu, wymiany zużytych elementów oraz przygotowania pojazdu do przeglądu technicznego. Klienci stacji diagnostycznej ELTRAS mogą skorzystać z elektronicznej rezerwacji terminu badania technicznego, bezpłatnej opcji przypomnienia o kolejnym przeglądzie oraz darmowej usługi ozonowania wnętrza pojazdu po zakończonym przeglądzie w stacji diagnostycznej ELTRAS. Firma ELTRAS oferuje ponad usługi diagnostyczne, naprawy pojazdów i serwisu hydrauliki siłowej w pojazdach i maszynach także specjalistyczne usługi rozładunkowe, transportu ciężarowego oraz ponadgabarytowego na terenie całego kraju. Firma ELTRAS dysponuje własnymi maszynami przeładunkowymi, naczepami niskopodwoziowymi oraz pojazdami ciężarowymi, w tym również do transportu materiałów sypkich tj. kruszywa, żwir, piach, węgiel, nawozy, pasze itp. Firma ELTRAS zatrudnia doświadczonych diagnostów, mechaników, kierowców  i operatorów maszyn, którzy profesjonalnie i zgodnie z umową realizują zlecenia transportowe, rozładunkowe czy serwisowe. Serwis hydrauliki siłowej działający przy stacji diagnostycznej ELTRAS zapewnia możliwość naprawy, wymiany i przystosowania przewodów hydrauliki siłowej w możliwie najkrótszym czasie lub z możliwością dojazdu do klienta. Krótki termin realizacji zleceń w zakresie naprawy, wymiany i przystosowania przewodów hydrauliki siłowej firma ELTRAS zawdzięcza profesjonalnie wyposażonemu serwisowi, w którym dostępne od ręki są wszelkie akcesoria, części i elementy do przystosowania przewodu. Firma ELTRAS zachęca do zapoznania z ofertą świadczonych usług na stronie http://www.eltras.pl lub kontaktu z obsługą firmy w celu umówienia wizyty w stacji diagnostycznej lub warsztacie pod numerem 85 652 51 32.
 
Kontakt
ELTRAS
ul. Logarytmiczna 7, 15-587 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.eltras.pl
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.