Dzisiaj jest: 19.7.2024, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
WYBIERZ JĘZYK

Audycja radiowa Czytamy Romanse Eweliny C Lisowskiej

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 172 Autor:

W ramach współpracy Wydawnictwa Romanse oraz Radio Głos Literacki powstał cykl audycji poświęconych twórczości Eweliny C Lisowskiej.

Audycja radiowa Czytamy Romanse Eweliny C Lisowskiej
Czytamy Romanse Eweliny C Lisowskiej
Cykl audycji rozpoczął się 16 lutego z komedią romantyczną pt. 49 WESTCHNIEŃ TECI. Autorka opowiedziała, o czym jest ta książka i przeczytała spory jej fragment. Wisienką na torcie był fragment czytany przez lektora z Tu Mówi Książka, czyli przez pana Czarka Papaja. Cykl audycji jest poświęcony twórczości Eweliny C. Lisowskiej, czyli autorki romansów współczesnych, historycznych, science-fiction, fantasy oraz komedii romantycznych. Archiwalne nagrania dostępne się na stronie Radia Głos Literacki (www.radioglosliteracki.pl) w zakładce AUDYCJE-PIĄTEK. Audycja będzie pojawiać się co tydzień – w pt. o 19:00, aż do dnia 4 maja włącznie.

Kilka słów od autorki
„Każda z audycji jest wyjątkowa, bo poświęcona innej książce. Każdą z tych powieści przeżyłam na swój sposób podczas pisania, ale czytanie ich na głos także było niezapomnianym przeżyciem. Wczucie się w rolę, przekazywanie emocji bohaterów – praca lektora nie jest łatwa. I choć nie brzmię jak tak profesjonalnie jak lektor, mam nadzieję, że Słuchacze i moi Czytelnicy docenią moje starania, bo przecież robię to dla Was.”

Terminy wszystkich audycji
16.02. 49 westchnień Teci
23.02. Impresje Wiktorii
01.03. Guard
08.03. Walerian i Róża
15.03. Królowa żebraków
22.03. Narzeczona bez zobowiązań
29.03. seria WIEK-NIEWAŻNY cz. 1. Szukając siebie
05.04. seria WIEK-NIEWAŻNY cz. 2. Powroty
12.04. seria WIEK-NIEWAŻNY cz. 3. Kochaj mnie mimo wszystko
19.04. Natura Derwana
26.04. NOWY EDEN Powrót Raju utraconego
04.05. Substytuty Miłości

Archiwalne audycje dostępne są także na stronie autorskiej www.ecl-pisarka.pl w zakładce POSŁUCHAJ KSIĄŻKI
 
Źródło: www.radioglosliteracki.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.